fbpx

Kompletní pódium pro Radicalteam v prvním závodě

A je to! První, druhé i třetí místo pro Radicalteam v nedělní osmihodinovce v Brně! Sedm aut radicalteam mezi 36 závodníky na startu 8h Brno ARC endurance.
Ačkoli to ještě v týdnu nevypadalo, tak se nám nakonec podařilo do závodu připravit sedm vozů, včetně naší horké novinky BMW 1M6d. Několik nocí, kdy se nešlo spát, ale naši mechanici to zvládli a do Brna jsme přivezli nejen plný kamion.
V krásném jarním dni, kdy byla dráha plná pylu a klouzala i díky chybějícímu asfaltu jako ďas, se nám podařilo dovézt všech sedm vozů úspěšně až do cíle a navíc s Radicaly obsadit první dvě příčky v nejsilnější divizi. Jako třešnička je potom třetí místo v divizi 3, pro které si dojelo naše BMW 325 plné nováčků, z nichž čtyři závod absolvovali s instruktorem, jako jejich první seznámení se závoděním.
Pro lepší vyvážení jsme na závěrečnou půlhodinu náš Radical SR3 vybavili autobaterií z kamionu a dojížděli závod se startovacími kabely napojenými do systému vozu, snažíce se nahradit nefunkční dobíjení. První místo jsme ale uhájili, byť by se se jednalo jen o týmovou výměnu pozic s naším Radicalem SR4.
Díky všem za krásné závodění a příjemnou atmosféru v týmu, ke které už neodmyslitelně patří i náš šéfkuchař a naše hostesky.

Comments are closed.