fbpx

Chcete být závodníkem?

 

Závodíte na okruhu? Ještě ne? A chtěli byste? Tak se k nám přidejte!

Máte obyčejný řidičský průkaz? To stačí abyste se zapojil do série vytrvalostních závodů „LE“. Zažijete jaký je to pocit řítit se k zatáčce s dalšími auty bok po boku. Kdo nejlépe trefí brzdný bod a kdo to vzdá…

 

Chcete jet s karbonovým BMW přímo v závodě? Tak to zkuste! Posadíme vedle Vás zkušeného závodníka a ten Vám bude radit v průběhu závodu, kde najít brzdný bod, jaká je ideální stopa, kudy předjet auto před Vámi. A když se budete cítit, jeďte sami!

 

Máte pocit, že závodění je jen pro úzkou skupinku vyvolených? Kdepak! V opravdovém závodě můžete jet už za 9.500 Kč! 30 minut na opravdovém závodním okruhu uprostřed vytrvalostního závodu! Stále si myslíte, že to nejde? ;)

 

 

IMGP3027


Ještě nikdy jsem nejel na okruhu. Vadí to?

Vůbec ne! V BMW máme dvě sedačky a komunikaci. Před jízdou Vám vše vysvětlíme a na místě spolujezdce s Vámi pojede zkušený závodník, který vás bude instruovat.


Kolik to stojí?

Hodina za volantem BMW ve vytrvalostním závodě stojí 15.000,- Kč včetně všech poplatků. Nejkratší úsek je 30 minut za 9.500,-


Co potřebuji?

Jen obyčejný řidičský průkaz. Na začátek Vám vše půjčíme a když zjistíte, že to je ono, posílíte řady závislých na vůni spáleného benzínu.


Můžu to jen vyzkoušet?

Žádný problém! Přidejte se na testování! Za 2.500,- Kč se svezete tři kola. Za 7.500,- je půlhodina.


S čím pojedu?

K dispozici máme čtyři závodní BMW řady 3 s karbonovo-laminátovou karosérií. Pokračovat můžete v BMW 130i, BMW 335d. Novém BMW 228i či jedinečném BMW 1M3.
Vrcholem jsou naše závodní speciály Radical, které váží jen 460 kg.


Odkud jste a kde se mohu svézt?

Tým sídlí v Praze. Závody jezdíme na okruzích v Mostě, Brně a Bratislavě. Většina testování se odehrává na okruhu v Mostě.


Co pro to mám udělat?

Vyberte si některý z našich termínů závodu nebo testování a přímo si rezervujte jízdu. Máte dotazy? Pište, volejte!

 

Přidejte se k nám na facebooku a sledujte aktuality z našich testování a závodů https://www.facebook.com/RadicalteamPraha

 

Chcete vědět víc? Napište nám na   radicalteam (zavinac) radicalteam.cz