fbpx

S čím jezdíme

Pojďte s námi závodit na okruzích! Půjčíme Vám závodní BMW nebo speciály Radical.

Radical SR4 – V Radicalteamu máme k dispozici tři tyto vozy.

Radical SR4. Britský závodní speciál. Dvoumístná varianta nabízí možnost svezení se závodním jezdcem na sedadle spolujezdce.
Vůz dosahuje zrychlení z 0-100 Km/h za 3,6s, přetížení v zatáčkách až 2,5G. S vozem jsou dosahovány lepší časy na kolo než u automobilů kategorie GT – Porsche, Ferrari…
Díky hmotnosti pouhých 460kg a velkému aerodynamickému přítlaku Radical projíždí zatáčky fantastickou rychlostí.

Radicaly SR3 najdete v našem týmu čtyři…

Ultimátní závodní placka, která díky dvěma sedačkám nabízí navíc ideální platformu pro koučing. Ať už do vozu usednete s některým z našich instruktorů, nebo přímo s Tomášem Engem, či Tomášem Pekařem, máte se rozhodně na co těšit… Větší kolega Radicalu SR4 se silnějším motorem a větším přítlakem.

BMW 1M3. Světový unikát.

BMW 1M3. Kombinace jedničkového šasi, s karbonovou karoserií a technikou z BMW M3. Neskutečná záležitost kompaktního vozu a výkonu, v dokonale vyvážené podobě. Brembo brzdy, řazení pádly pod volantem a téměř 400 koní. Nejzábavnější „plechové“ auto.

BMW 130i – řadový atmosférický šestiválec.

BMW 130i. Kompletně laminátové kupé, které je oproti své civilní variantě rozšířené o 19cm! Hromada přítlaku Vás proveze zatáčkami, Velké brzdy Brembo zastaví na místě a 300 koní vystřelí ze zatáčky.

BMW 335d – 750 Nm na zadní nápravě.

BMW 335d e92. Neuvěřitelný kroutící moment 700Nm a výkon přes 400 koní. Dieselová podoba závodního auta pro endurance. K tomu samozřejmě odlehčená karoserie, závodní podvozek a obrovské brzdy. I v tomto našem voze najdete dvě sedačky, takže je možné svézt se i s instuktorem a to přímo v závodě.

BMW 325i e92

BMW 325i e 92. Odlehčená karoserie, pádla pod volantem, závodní podvozek, výfuk a sání. Upravená jednotka, šestipístkové brzdy Brembo. A hlavně parádní závodění! V autě je sedačka i pro instuktora, takže do auta může i úplný začátečník.

BMW 325i e36

Nedostižné BMW e36. Už se pomalu počítá mezi historiky, ale stále se jedná o jedno z nejlepších aut, které pro závodění v BMW vyrobili.
Náš ostřejší vůz váží díky karbonové karoserii pouze 940kg! K tomu pověstný bavorácký šestiválec a máme tu vítěze ve skupině do 2,6 litru.