fbpx

Le Most II 2015

Vytrvalostní závod 6h Le Most se jel začátkém září za proměnlivého počasí. S Radicalem jsme si dojeli pro třetí místo. B-tým s BMW pro čtvrté a A-BMW skončilo v bezpečnostní zóně…

Po delší době se vytrvalostní závod série LE jel na vodě. V posledních letech jsme měli štěstí na krásné počasí, ale poslední závod v Mostě nám připomněl, že závodit se musí i když není zrovna sucho. Byť je již začátek podzimu, počasí si s námi zahrávalo jako uprostřed apríla. Sluníčko, déšť, sluníčko, déšť a tak pořád dokola.

Změny podmínek nakonec nejlépe sedly posádce Radicalu, která si ve složení Michal Polák, Petr Látal a Martin Příhoda dojela pro třetí místo. Přičemž dovézt Radicala na vodě do cíle celého se už samo o sobě dá považovat za obrovský úspěch!

Výborně si s proměnami počasí poradil i tým B-BMW, které poctivě kroužilo ať se na trati dělo cokoli a odměnou posádce za to bylo krásné čtvrté místo.

A-BMW provázela smůla od začátku závodu. Nejprve došlo ke střetu s dalším závodním vozem, což vyřešila rychlá oprava a spousta lepicí pásky. Ale v páté hodině závodu auto opustilo kluzkou dráhu a skončilo v bariéře u svodidel, což znamenalo definitivní konec.

Comments are closed.