S čím jezdíme

 

Pojeďte s námi závodit na okruzích! Půjčíme Vám závodní BMW, Nissan 350Z nebo speciál Radical.

 

nase tri radicaly v moste

naše tři radicaly v mostě

Radical SR4. Britský závodní speciál. Dvoumístná varianta nabízí možnost svezení se závodním jezdcem na sedadle spolujezdce.

Vůz dosahuje zrychlení z 0-100 Km/h za 3,6s, přetížení v zatáčkách až 2,5G. S vozem jsou dosahovány lepší časy na kolo než u automobilů kategorie GT – Porsche, Ferrari… 

Díky hmotnosti pouhých 460kg a velkému aerodynamickému přítlaku Radical projíždí zatáčky fantastickou rychlostí.

Pokud už  zvládnete ovládat závodní vůz v různých situacích, je spravný čas usednout do Radicalu ;)

 

nissan 350Z

Nissan 350Z je čistokrevný speciál. Upravený motor dává 330 koní na zadní nápravu a to při hmotnosti lehce přes 1.100 kg. Opravdová výzva.

Nissan 350Z je už v civilní podobě silné sportovní auto. A ve své okruhové úpravě se stává pravou výzvou! 330 koní na zadní nápravě a úžasný závodní podvozek. Odlehčená karoserie a výbava pro vytrvalostní závody.

 

IMG_20170718_123225

BMW 130i. Rozšířený, kompletně laminátový speciál se třemi sty koňmi na zadní nápravě. S pádly pod volanty a úžasnými brzdami je s ním úžasné svezení.

BMW 130i. Kompletně laminátové kupé, které je oproti své civilní variantě rozšířené o 19cm! Hromada přítlaku Vás proveze zatáčkami, Velké brzdy Brembo zastaví na místě a 300 koní vystřelí ze zatáčky.

 

BMW e92 závodní speciál

BMW 325i e92. Krásné závodní auto s úžasnými brzdami a pádly pod volantem. Kompletně odlehčené s laminátovými díly karoserie a výborným přítlakem.

BMW 325i e 92. Odlehčená karoserie, pádla pod volantem, závodní podvozek, výfuk a sání. Upravená jednotka, šestipístkové brzdy Brembo. A hlavně parádní závodění!

 

BMW 325 - závodní speciál pro vytrvalostní závody na dráze v Mostě

BMW 325 – závodní speciál pro vytrvalostní závody na dráze v Mostě

BMW série 3.  Laminátový a karbonový závodní speciál. Tyto vozy můžete řídit hned v prvním závodě.

Ochranná klec, karbonová karoserie. závodní podvozek a mnoho dalších specialit. V těchto autech se rozhodně nebudete nudit!

 

IMGP7238

To není Deja vu. BMW máme 2x :)

A pokud se vám závodění zalíbí, můžete postupně přejít do otevřeného kokpitu Radicalu!