fbpx

S čím jezdíme

 

Pojďte s námi závodit na okruzích! Půjčíme Vám závodní BMW nebo speciál Radical.

 

Radical SR4

Radical SR4. Britský závodní speciál. Dvoumístná varianta nabízí možnost svezení se závodním jezdcem na sedadle spolujezdce.

Vůz dosahuje zrychlení z 0-100 Km/h za 3,6s, přetížení v zatáčkách až 2,5G. S vozem jsou dosahovány lepší časy na kolo než u automobilů kategorie GT – Porsche, Ferrari… 

Náš druhý Radical SR4

Díky hmotnosti pouhých 460kg a velkému aerodynamickému přítlaku Radical projíždí zatáčky fantastickou rychlostí.

Radical SR3, ještě ostřejší technika než SR4

Radical SR3 je větší bratr SR4. Mohutnější šasi s větším přítlakem a silnější motor.

Radicalů SR3 máme několik…

Ultimátní závodní placka, která díky dvěma sedačkám nabízí navíc ideální platformu pro koučing. Ať už do vozu usednete s některým z našich instruktorů, nebo přímo s Tomášem Engem, či Tomášem Pekařem, máte se rozhodně na co těšit…

BMW 1M3. Světový unikát.

BMW 1M3. Kombinace jedničkového šasi, s karbonovou karoserií a technikou z BMW M3. Neskutečná záležitost kompaktního vozu a výkonu, v dokonale vyvážené podobě. Brembo brzdy, řazení pádly pod volantem a téměř 400 koní. Nejzábavnější „plechové“ auto.

BMW 130i

BMW 130i. Kompletně laminátové kupé, které je oproti své civilní variantě rozšířené o 19cm! Hromada přítlaku Vás proveze zatáčkami, Velké brzdy Brembo zastaví na místě a 300 koní vystřelí ze zatáčky.

BMW 325i e92

BMW 325i e 92. Odlehčená karoserie, pádla pod volantem, závodní podvozek, výfuk a sání. Upravená jednotka, šestipístkové brzdy Brembo. A hlavně parádní závodění! V autě je sedačka i pro instuktora, takže do auta může i úplný začátečník.

BMW 325i e36

Nedostižné BMW e36. Náš ostřejší vůz váží díky karbonové karoserii pouze 940kg! K tomu pověstný bavorácký šestiválec a máme tu vítěze ve skupině do 2,6 litru.

BMW 325i e36

BMW e36 v úpravě pro nováčky. Dvě sedačky, komunikace a stejná technika jako u ostřejšího sourozence (jen jiné nastavení). S tímto vozem můžete přímo do závodu i bez předchozích zkušeností.